Leírás és Paraméterek
Kedvező árfekvése mellett hangtalan működéssel szolgálja az ön komfortját. A távirányító segítségével szabályozhatóak olyan extra funkciók is, mint az ÖNTISZTÍTÁS, 8 °C FŰTÉS és a távirányítóba integrált FOLLOW ME hőmérséklet érzékelő.
- C-vitaminos szűrő
- Ezüst ionos szűrő
- Öntisztító funkció
- Wifi vezérlés
- Turbó üzemmód:
- Hőmérsékletkiegyenlítés
- Alvás funkció
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,4 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+53 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3,4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+30 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.