Castel golyós elzárószelep 6570/M28A
Gyártó: Castel
Cikkszám: 9075
Az árak belépés után lesznek csak láthatóak!
Regisztrálni ide kattintva lehet, belépni pedig itt.
Forrasztós kivitelű golyós elzárószelep.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Raktárkészlet 1: 4 db raktáron
Leírás és Paraméterek
  • Csatlakozás: 28 mm ODS (Outer Diameter Sweat)
  • Nyomásállóság (PS): 45 bar
  • Maximális üzemi nyomás (MWP): 600 PSI
  • Hőmérséklet-tartomány (TS): -40 °C – +150 °C
  • Ball port átmérő: 25 mm