Leírás és Paraméterek
| Típus | Szigetelt szemes saru (gyűrűs saru) |
| Vezeték keresztmetszet | 1,5 mm² (alkalmazási tartomány: 0,5–1,5 mm²) |
| Furatátmérő (csavarméret) | 5,3 mm (M5 csavarhoz) |
| Szem külső átmérő | kb. 5,4 mm |
| Teljes hossz (L) | kb. 22–27 mm |
| Szigetelés típusa | PVC (polivinil-klorid) |
| Érintkező anyaga | Ónozott elektrolitos réz |
| Maximális áramerősség | kb. 17,5 A |
| Működési hőmérséklettartomány | –20 °C … +75 °C |
| Színkód | Piros (szabványos szín 1,5 mm²-hez) |
| Csomagolás | 25 db / csomag |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.