EBM ventilátor S2E250-AM06-01
EBM ventilátor S2E250-AM06-01
Gyártó: EBM
Cikkszám: 9170
Az árak belépés után lesznek csak láthatóak!
Regisztrálni ide kattintva lehet, belépni pedig itt.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Raktárkészlet 1: 1 db raktáron
Leírás és Paraméterek
Technikai adatok:
Lapát átmérő Ø 250 mm
Feszültség: ,230 VAC
Levegőszállítás 1820m³/h
Teljesítmény 115W
Áramfelvétel 0.51A