FCP hőmérő TPM-910/220V
FCP hőmérő TPM-910/220V
Gyártó: AC Line
Cikkszám: 9223
Az árak belépés után lesznek csak láthatóak!
Regisztrálni ide kattintva lehet, belépni pedig itt.
A FCP TPM-910/220V digitális hőmérő stabil és pontos hőmérséklet-mérést kínál klíma- és hűtéstechnikai rendszerekhez. Közvetlen 220V-os áramellátással működik, így folyamatos üzemre alkalmas.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Raktárkészlet 1: Előrendelhető
Leírás és Paraméterek
Mérési tartomány: -30+110C°
Pontosság: ±1C°
Szonda: NTC 2m
Feszültség: 230V/50Hz
Beépítési méret: 58,4mm*25,7mm
Méret: 64mm*31mm*40mm(mélység)