Leírás és Paraméterek
| Méret (hossz × szélesség) | 200 mm × 3,6 mm |
| Kötegelhető átmérő | 2 – 50 mm |
| Minimális szakítószilárdság | ≥ 80 N |
| Anyag | Halogénmentes poliamid 6.6 (PA 6.6) |
| Fogazás | Belső fogazású, megbízható rögzítésért |
| Üzemi hőmérséklet | –40 °C … +85 °C |
| UV-állóság | Igen, külső használatra is alkalmas |
| Villamos szilárdság | Magas, ipari szabványoknak megfelelő |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.