Leírás és Paraméterek
| Hossz | 290 mm |
| Szélesség | 4,8 mm |
| Köteg átmérő | 3,5 – 79 mm |
| Minimális szakítószilárdság | 110 N |
| Anyag | Poliamid 6.6 (PA 6.6), halogénmentes |
| Fogazás | Belső fogazás |
| UV‑álló | Igen (UV stabil kivitel) |
| Üzemi hőmérséklet | –40 °C … +85 °C |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.