Leírás és Paraméterek
| Kivitel |
Multi |
|---|---|
| Márka |
Gree |
| Kompresszor |
Inverter |
| Kültéri zajszint |
60 dB(A) |
| Hűtőközeg |
R32 |
| Fűtési tulajdonság | |
| Hűtőteljesítmény |
12,1 kW |
| Fűtőteljesítmény |
13 kW |
| Max csövezési táv |
100 m |
| Méret |
1020x826x427 mm |
| Kültéri tömeg |
73,5 kg |
| Műk. tartomány (hűtés) |
-15..+43 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) |
-22..+24 °C |
| Megjegyzés |
Max 5 beltérihez (4 általános beltéri egység + HMV tartály) |
| Kiemelt tulajdonság |
Fali vezérlő, HMV előállítás -22°C külső hőmérsékletig, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, Fűtés -22°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, G10 inverter technológia, Intelligens leolvasztás |
| Kivitel | multi |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 12.1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 13 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++ |