Leírás és Paraméterek
Ez a Gree beltéri klíma konzol 2,7 kW teljesítménnyel ideális kis és közepes méretű helyiségek hűtésére. A készülék modern dizájnja mellett energiatakarékos működést és csendes üzemelést biztosít. Tökéletes választás otthoni vagy irodai használatra.
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.