Leírás és Paraméterek
A Gree GEH12AA-K6DNA1E/I beltéri klíma konzol 3,5 kW teljesítményével nagyobb helyiségek hűtésére és fűtésére is alkalmas. A készülék Wi-Fi kapcsolattal és távirányítóba integrált hőmérővel (I-FEEL funkció) van felszerelve, ami kényelmes használatot biztosít. Modern és elegáns dizájnjának köszönhetően bármilyen belső térbe könnyedén illeszkedik.
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -18..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,1 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.