Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény:
-
Hűtőteljesítmény: 5,2 kW
-
Fűtőteljesítmény: 5,4 kW
-
-
Típus: Konzolos (alsó fali) beltéri egység
-
Légelosztás:
-
Kétirányú kifúvás: felső és alsó légáram
-
Gyors és egyenletes hűtés-fűtés
-
-
Felhasználási terület: Lakóhelyiségek, tetőtéri szobák, irodák, kisebb kereskedelmi helyiségek
-
Energiahatékonyság: Kiemelkedő hatásfok, energiatakarékos működés
-
Zajszint: Csendes üzem, komfortos környezetet biztosít
-
Szűrőrendszer: Hatékony por- és szennyeződésszűrés a tiszta beltéri levegőért
-
Üzemmódok:
-
Hűtés
-
Fűtés
-
Páramentesítés
-
Ventiláció
-
-
Vezérlés:
-
Alaptartozék távirányító
-
Opcionálisan központi vezérlés csatlakoztatható
-
-
Kialakítás:
-
Kompakt, modern megjelenés
-
Fal alsó részére, ablak alá is felszerelhető
-
-
Feszültségigény: 220-240 V
-
Kompatibilitás: Csak Gree kültéri egységekkel használható
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -18..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,8 |
| Energiaosztály | A++/A+ |