Leírás és Paraméterek
A Gree GFH(09)CA-K6DNA1B/I modell egy légcsatornázható beltéri egység, amely 2,65 kW teljesítményével kiválóan alkalmas kisebb és közepes méretű helyiségek hűtésére. A készülék hibakód memória, programozható funkciók, valamint vezetékes és infrás távvezérlés lehetőségével van felszerelve, amely maximális kényelmet biztosít a felhasználóknak.
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,6 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.