Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 3,5 kW (hűtőteljesítmény)
-
Típus: Kazettás mennyezeti beltéri egység
-
Légelosztás: 360°-os légelosztás, egyenletes légáramlás a helyiségben
-
Zajszint: Alacsony zajszint, ideális irodai vagy lakóhelyiségi használatra
-
Méret: Kompakt, könnyen beépíthető mennyezetbe
-
Szűrőrendszer: Por- és pollen szűrők a beltéri levegő minőségének javításához
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, ventiláció, páramentesítés
-
Kompatibilitás: Csak Gree kültéri egységekkel kompatibilis
-
Vezérlés: Távirányítóval vagy központi vezérlővel
-
Energiahatékonyság: Alacsony energiafogyasztás, magas hatásfok
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,5 |
| Energiaosztály | A++/A+ |