Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 4,5 kW (hűtési teljesítmény)
-
Típus: Parapet (falra szerelhető alsó egységű) beltéri egység
-
Légelosztás: Hatékony, alsó fali légáramlás a komfortos klímáért
-
Zajszint: Halk működés, ideális irodai, kereskedelmi vagy otthoni környezetbe
-
Kialakítás: Kompakt, esztétikus, helytakarékos fali elhelyezés
-
Szűrőrendszer: Por- és szennyeződés-szűrés a tisztább beltéri levegőért
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, ventiláció, páramentesítés
-
Kompatibilitás: Csak Gree kültéri egységekkel működik együtt
-
Vezérlés: Távirányítóval és központi vezérléssel egyaránt működtethető
-
Energiahatékonyság: Kiemelkedő hatékonyság, alacsony energiafogyasztás
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 4,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -18..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,8 |
| Energiaosztály | A++/A+ |