Leírás és Paraméterek
Wi-Fi, 3D légáram, cold plasma, I-Feel, 8°C temperálás, -25°C-os fűtési működési tartomány,
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2.7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15.. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25.. +30 °C |
| SCOP érték | 4.6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.