Leírás és Paraméterek
Wi-Fi , 3D légáram, Cold plasma, 8°C-os temperálás,, i-feel, Fűtés -30°C külső hőmérsékletig
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2.7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15.. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15.. +50 °C |
| SCOP érték | 4.6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.