Leírás és Paraméterek
|
Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Fűtés -15°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető |
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 3,4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.