Leírás és Paraméterek
Wi-Fi, Cold Plasma, i-Feel, Energia takarékos,+8°C temperálás
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15.. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25.. +30 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.