Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény:
-
Hűtőteljesítmény: 6,2 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 7,0 kW
-
-
Típus: Inverteres beltéri egység split klímához
-
Technológia:
-
DC inverteres motor a hatékony és csendes működésért
-
Precíz hőmérséklet-szabályozás
-
Többlépcsős levegőszűrő rendszer
-
-
Levegőelosztás:
-
360° levegőkifúvás, egyenletes hőelosztás
-
Állítható légterelő lapátok
-
-
Kialakítás:
-
Modern, letisztult dizájn
-
Könnyen integrálható bármilyen belső térbe
-
-
Kompatibilitás:
-
Gree kültéri egységekkel, különösen a Pulse sorozathoz tervezve
-
-
Zajszint: Alacsony zajszintű működés, komfortos beltéri környezet
-
Vezérlés: Távirányító és opcionális WiFi vezérlés
-
Energiahatékonyság: Magas SEER és SCOP értékek, környezetbarát működés
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 6,2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15.. +43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 6,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15.. +24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |