Leírás és Paraméterek
- Fűtés, -22°C külső környezeti hőmérsékletig
- Akár - 15ºC-on is működő csak hűtő üzemmód
- Áramszünet után újraindulás
- Automata légterelés le/fel
- Carterfűtés
- DC inverter
- Energia megtakarítás
- G10 inverter
- Gree Cold Plasma Ion
- Gree iFeel funkció
- Gree töbszörös levegőszűrő rendszer
- Hűtő / fűtő kivitel
- Időzítő
- Intelligens leolvasztás funkció
- Inverter technológia
- Kompresszor karterfűtés
- Környezetbarát R32 hűtőközeg
- Kültéri egység tálcafűtése
- LCD-kijelzôs távirányító
- LED kijelző
- LED kijelző a beltériegységen
- Öndiagnosztika
- Online vezérlés okostelefonról
- Plusz 8°C fűtési funkció
- Távirányítós parapet inverteres splitklíma
- TURBO üzemmód
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3.5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 3.8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+30 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.