Leírás és Paraméterek
Wi-Fi, Programozható, alacsony zajszint
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -18..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3,65 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.