Leírás és Paraméterek
-
Hűtési teljesítmény: 5,2 kW
-
Fűtési teljesítmény: 5,4 kW
-
Típus: Konzolos (alsó fali) beltéri egység
-
Légelosztás: Kettős kifújás – felső és alsó légáram, egyenletes hőelosztás
-
Ajánlott felhasználás: Lakások, tetőtéri szobák, irodák, kisebb kereskedelmi helyiségek
-
Energiahatékonyság: Magas hatásfok, alacsony energiafogyasztás
-
Zajszint: Alacsony zajszint a komfortos beltéri környezetért
-
Szűrőrendszer: Beépített szűrők a por, pollen és egyéb szennyeződések ellen
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, ventiláció, páramentesítés
-
Vezérlés: Távirányító, opcionális központi vezérlés
-
Kialakítás: Kompakt, elegáns megjelenés, diszkrét falra szerelhetőség
-
Feszültség: 220-240 V
-
Kompatibilitás: Gree kültéri egységekkel kompatibilis
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |