Leírás és Paraméterek
I-Feel, 8°C-os temperálás,
cold plasma, téliesített,
Wi-Fi-s fali vezetékes távírányítóval
és infra távirányítóval, páratartalom
szenzorral, csoportvezérelhető,
beépített ModBus csatlakozóval
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 10,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 11,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.