Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény:
-
Hűtőteljesítmény: 10 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 11 kW (modell függő)
-
-
Típus: Légcsatornás inverteres beltéri egység
-
Technológia: Inverteres kompresszor – pontos és energiatakarékos hőmérséklet-szabályozás
-
Légelosztás:
-
Rugalmas légcsatorna kialakítás, több kifúvási ponttal
-
Levegő elosztás több helyiségbe is
-
-
Ajánlott felhasználás:
-
Nagyobb irodák, kereskedelmi egységek
-
Vendéglátóipari helyiségek
-
Családi házak nagyobb alapterületű helyiségei
-
-
Energiahatékonyság: Magas SEER és COP értékek, alacsony energiafogyasztás
-
Zajszint: Diszkrét, rejtett elhelyezés miatt csendes működés
-
Szűrőrendszer: Por- és szennyeződés-szűrők a tiszta levegőért
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, páramentesítés, ventiláció
-
Vezérlés:
-
Opcionális fali vezérlő
-
Központi vezérlés, intelligens épületautomatizálás kompatibilitás
-
-
Feszültségigény: 220-240 V
-
Kültéri egység: Időjárásálló, inverteres kültéri egység a stabil működésért
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 10 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 12 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 3,4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |