Leírás és Paraméterek
| Csoport |
Kazettás, U Match |
|---|---|
| Kategória |
Lakossági klímaberendezések |
| Kivitel |
Kazettás |
| Márka |
Gree |
| Energiaosztály |
A++/A+ |
| Beltéri méret |
840x840x240 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) |
41/39/38 dB(A) |
| Beltéri tömeg |
23 kg |
| Hűtőközeg |
R32 |
| Csőméret foly/gőz |
10/16 mm |
| Kompresszor |
Inverter |
| Kültéri méret |
940x820x370 mm |
| Kültéri zajszint |
57 dB(A) |
| Hűtőteljesítmény |
10,5 kW |
| Fűtőteljesítmény |
11,5 kW |
| Kiemelt tulajdonság |
Infra távírányító, Vezetékes (Wi-Fi) távírányító, Hűtés -20°C külső hőmérsékletig, Fűtés -20°C külső hőmérsékletig, Hibakód memória, Kártyás kapcsoló illeszthető hozzá, Programozható |
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 10,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 11,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,4 |
| Energiaosztály | A++/A |