Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 10 kW (hűtés) – hatékony klímazás közepes és nagyobb helyiségekben
-
Típus: Kazettás, mennyezeti beltéri egység
-
Légelosztás: 360°-os légelosztás a komfortos, egyenletes légáramlásért
-
Energiahatékonyság: Magas COP és SEER értékek az energiatakarékos működésért
-
Zajszint: Alacsony zajszintű beltéri egység – ideális munkakörnyezethez
-
Vezérlés: Távirányítóval és opcionálisan központi vezérléssel is vezérelhető
-
Szűrőrendszer: Por- és pollen szűrők a jobb beltéri levegőminőségért
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, ventiláció, páramentesítés
-
Feszültség: 220-240 V, a modellhez illő elektromos csatlakozással
-
Kültéri egység: Időjárásálló, kompakt kivitel
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 10,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 11,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |