Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 12,1 kW
-
Klímatípus: légcsatornás beltéri egység
-
Hűtés és fűtés üzemmód
-
Inverteres technológia → energiatakarékos, stabil teljesítmény
-
Hűtőközeg: R32 (környezetbarát, magas energiahatékonyság)
-
Rejtett álmennyezeti beépítés → diszkrét megjelenés
-
Rugalmas légcsatorna-kialakítás → egyenletes hőelosztás több helyiségben is
-
Csendes működés, alacsony zajszint
-
Több ventilátor fokozat
-
Párátlanítási lehetőség
-
Időzítő funkció
-
Automatikus újraindítás áramszünet után
-
Megbízható, hosszú élettartamú működés nagyobb terekben
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 12,1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 13,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,1 |
| Energiaosztály | A++/A+ |