Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény:
-
Hűtőteljesítmény: 12 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 13 kW (modell függő)
-
-
Típus: Légcsatornás inverteres beltéri egység
-
Technológia: Inverteres kompresszor a pontos és gazdaságos hőmérséklet-szabályozásért
-
Légelosztás:
-
Rugalmas légcsatorna-rendszer, több légbefúvási ponttal
-
Egyidejűleg több helyiség légkezelése
-
-
Felhasználási terület:
-
Nagyobb irodák és kereskedelmi egységek
-
Vendéglátóipari helyiségek
-
Családi házak, nagyobb alapterületű lakóterek
-
-
Energiahatékonyság: Magas SEER és COP értékek, alacsony energiafogyasztás
-
Zajszint: Diszkrét, rejtett telepítés, halk működés
-
Szűrőrendszer: Beépített szűrők a tiszta, pormentes beltéri levegőért
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, páramentesítés, ventiláció
-
Vezérlés:
-
Opcionális fali vezérlő
-
Központi és intelligens vezérlési lehetőségek
-
-
Feszültségigény: 220-240 V
-
Kültéri egység: Időjárásálló inverteres kültéri egység a megbízható működésért
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 12,1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 13,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 3,8 |
| Energiaosztály | A++/A+ |