Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény:
-
Hűtőteljesítmény: 16 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 17,5 kW (modell specifikációtól függően)
-
-
Típus: Légcsatornás inverteres beltéri egység
-
Technológia: Inverteres kompresszor a pontos és gazdaságos hőmérséklet-szabályozásért
-
Légelosztás:
-
Rugalmas légcsatorna rendszer kialakítása, több légbefúvási ponttal
-
Több helyiség egyidejű klimatizálása
-
-
Felhasználási terület:
-
Nagyobb irodák, kereskedelmi és ipari egységek
-
Vendéglátóipari helyiségek
-
Nagyobb alapterületű családi házak vagy közösségi terek
-
-
Energiahatékonyság: Magas SEER és COP értékek, energiatakarékos működés
-
Zajszint: Alacsony zajszint, rejtett telepítésnek köszönhetően csendes működés
-
Szűrőrendszer: Beépített szűrők a tiszta és egészséges beltéri levegőért
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, páramentesítés, ventiláció
-
Vezérlés:
-
Opcionális fali vezérlő
-
Központi vezérlés és épületautomatizálási rendszerekhez kapcsolódás
-
-
Feszültségigény: 220-240 V
-
Kültéri egység: Időjárásálló, inverteres kültéri egység a megbízható és hatékony működésért
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 16,1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 17,1 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |