Gree klíma GUD35PS/A-T légcsatornás inverter 3,5KW
Gyártó: Gree
Cikkszám: 10238
Az árak belépés után lesznek csak láthatóak!
Regisztrálni ide kattintva lehet, belépni pedig itt.
Légcsatornás inverter klíma 3,5 kW hűtőkapacitással, amely rugalmas telepítési lehetőséget és egyenletes légeloszlást biztosít, ideális kisebb helyiségek számára.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Raktárkészlet 1: Előrendelhető
Leírás és Paraméterek
  • Teljesítmény:
    • Hűtőteljesítmény: 3,5 kW
    • Fűtőteljesítmény: 3,8 kW
  • Típus: Légcsatornázható (álmennyezet mögé szerelhető, rejtett kivitel)
  • Technológia: Inverteres vezérlés – pontos hőmérséklet-szabályozás, energiatakarékos működés
  • Légelosztás:
    • Rugalmas légcsatorna-hálózat kialakítás
    • Több helyiséges levegőelosztás lehetősége
    • Egyenletes légáramlás és hőmérséklet-eloszlás
  • Ajánlott felhasználás:
    • Lakások, társasházak
    • Irodák
    • Üzletek, kisebb kereskedelmi terek
    • Vendéglátó egységek
  • Energiahatékonyság: Magas COP és SEER érték, gazdaságos üzemeltetés
  • Zajszint: Halk beltéri működés a rejtett kialakításnak köszönhetően
  • Szűrőrendszer: Beépített szűrők a tiszta, szennyeződésektől mentes beltéri levegőért
  • Üzemmódok: Hűtés, fűtés, ventiláció, páramentesítés
  • Vezérlés:
    • Opcionális fali vezérlő
    • Központi vezérlés és intelligens rendszerek csatlakoztathatók
  • Feszültségigény: 220-240 V
  • Kültéri egység: Inverteres, időjárásálló, megbízható kivitel
Kivitel légcsatornás
Hűtési tulajdonság hűtésre optimalizált
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Műk. tartomány (hűtés) -20..+48 °C
Fűtési tulajdonság téliesített
Fűtőteljesítmény 4 kW
Műk. tartomány (fűtés) " -20..+24 °C