Leírás és Paraméterek
Wi-Fi, 3D légáram,
cold plasma,
I-Feel,
8°C-os temperálás
7 fokozatú ventilátor
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.