Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény:
-
Hűtőteljesítmény: 5 kW
-
Fűtőteljesítmény: 5,3 kW
-
-
Típus: Légcsatornázható (rejtett beépítésű) beltéri egység
-
Technológia: Inverteres kompresszor – folyamatos teljesítmény-szabályozás, energiatakarékos üzem
-
Légelosztás:
-
Rugalmas légcsatorna-hálózat kialakítás
-
Több helyiséges levegőelosztás lehetősége
-
Diszkrét, mennyezeti álmennyezet mögé telepíthető
-
-
Felhasználási terület:
-
Lakások, családi házak
-
Irodák
-
Kereskedelmi egységek
-
Vendéglátóipari helyiségek
-
-
Energiahatékonyság: Magas COP és SEER érték, alacsony üzemeltetési költség
-
Zajszint: Rejtett elhelyezés révén rendkívül halk működés
-
Szűrőrendszer: Hatékony szűrők a tisztább beltéri levegőért
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, ventiláció, páramentesítés
-
Vezérlés:
-
Opcionális fali vezérlő
-
Központi vezérlés, intelligens rendszerekhez csatlakoztatható
-
-
Feszültségigény: 220-240 V
-
Kültéri egység: Tartós, időjárásálló kivitel, inverteres technológiával
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |