Leírás és Paraméterek
- PROGRAMOZHATÓ
- HIBAKÓD MEMÓRIA
- VEZETÉKES / INFRA TÁVIRÁNYÍTÓ
- HŰTŐ -20°C KÜLSŐ HŐMÉRSÉKLETIG
- FŰTÉS -20°C KÜLSŐ HŐMÉRSÉKLETIG
- KÁRTYÁS KAPCSOLÓ ILLESZTHETŐ HOZZÁ
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | Hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 7,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,3 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.