Leírás és Paraméterek
Kompakt és hatékony fali egység 2,6 kW hűtőkapacitással. Kényelmes hűtést nyújt modern dizájnnal és korszerű funkciókkal.
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25.. +30 °C |
| SCOP érték | 4,6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.