Leírás és Paraméterek
- Kivitel : Oldalfali inverteres klíma
- Szállítási infó : Érdeklődjön!
- Helyiség méret : 8 - 28 m2
- Fűtő teljesítmény : 3,0 kW
- Hűtő teljesítmény : 2,7 kW
- Felhasználás : Családiház, Lakás
- SEER : 8,5
- SCOP : 4,6
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | Hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25 .. +30 °C |
| SCOP érték | 4,6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.