Leírás és Paraméterek
Okos vezérlésű, 2,7 kW teljesítményű klíma, amely kényelmes és energiatakarékos megoldást kínál a modern otthonok számára.
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,3 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.