Leírás és Paraméterek
- Fűtés, -30°C külső környezeti hőmérsékletig
- 1 W készenléti fogyasztás
- Áramszünet után újraindulás
- Automata légterelés le/fel
- Automata tisztítás
- DC inverter
- G10 inverter
- Gree 3D légáramlat
- Gree Cold Plasma Ion
- Gree iFeel funkció
- Gree töbszörös levegőszűrő rendszer
- Időzítő
- Inverter technológia
- Kellemes éjszakai mód
- Kompresszor karterfűtés
- Kültéri egység tálcafűtése
- LED kijelző a beltériegységen
- Öndiagnosztika
- Plusz 8°C fűtési funkció
- TURBO üzemmód
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -18..+52 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtésre optimalizált |
| Fűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -30..+24 °C |
| SCOP érték | 5,1 |
| Energiaosztály | A+++/A+++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.