Leírás és Paraméterek
Ez a Gree klíma modell 3,5 kW teljesítménnyel rendelkezik, ideális közepes méretű helyiségek hűtésére és fűtésére. A készülék Wi-Fi kapcsolattal, 3D légáram funkcióval, cold plasma szűrővel és I-Feel funkcióval van ellátva, amely lehetővé teszi a pontos hőmérséklet-szabályozást. Továbbá, 8°C temperálási funkcióval is rendelkezik, ami tökéletes választássá teszi ezt a modellt az otthoni komfort növelésére.
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3.5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3.8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25 .. +30 °C |
| SCOP érték | 4.8 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |