Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény:
-
Hűtőteljesítmény: 3,5 kW
-
Fűtőteljesítmény: 3,8 kW
-
-
Típus: Inverteres split klímaberendezés (beltéri + kültéri egység)
-
Hűtőközeg: R32 – környezetbarát, nagy hatékonyságú hűtőközeg
-
Kialakítás:
-
Elegáns sötét szürke (Dark Pro) dizájn
-
Diszkrét megjelenés, modern vonalvezetés
-
-
Technológia:
-
DC inverteres kompresszor a pontos hőmérséklet-szabályozásért
-
Alacsony zajszintű, halk működés
-
Energiatakarékos üzemmód
-
-
Alkalmazási terület:
-
Lakóhelyiségek, hálószobák, nappalik, irodák
-
Ideális közepes méretű helyiségekhez
-
-
Üzemmódok: Hűtés, fűtés, ventilátor, páramentesítés
-
Szűrőrendszer: Többszintű levegőszűrés a tiszta és egészséges beltéri levegőért
-
Vezérlés:
-
Távirányító a csomagban
-
Beépített WiFi vezérlés okostelefonról (modellfüggő, de jellemző a Dark Pro-ra)
-
-
Energiahatékonyság:
-
Magas SEER és SCOP értékek
-
Környezetbarát, energiatakarékos működés
-
-
Feszültség: 220-240 V
-
Zajszint: Csendes beltéri és kültéri egység
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,8 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |