Leírás és Paraméterek
Pulse sorozatú, 3,2 kW-os klíma, amely kompakt és energiatakarékos megoldást kínál kis helyiségek hűtésére.
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 3,4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.