Leírás és Paraméterek
Smart R sorozat 3,5 kW-os okos klímája, amely modern otthonok kényelmét és energiatakarékosságát biztosítja.
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,51 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3,81 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.