Leírás és Paraméterek
Amber Royal sorozatú, 3,5 kW-os prémium klíma, amely elegáns dizájnt és kiváló hűtési teljesítményt kínál.
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -18..+52 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtésre optimalizált |
| Fűtőteljesítmény | 4,2 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -30..+24 °C |
| SCOP érték | 5,1 |
| Energiaosztály | A+++/A+++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.