Leírás és Paraméterek
Pulse sorozatú, 4,6 kW-os klíma, amely energiatakarékos megoldást kínál közepes méretű helyiségek hűtésére.
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 4,6 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.