Leírás és Paraméterek
Smart R sorozat 5,3 kW-os okos klímája, amely modern otthonok kényelmét és energiatakarékosságát biztosítja nagyobb helyiségekben.
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,6 |
| Energiaosztály | A++/A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.