Leírás és Paraméterek
| Kivitel |
Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka |
Gree |
| Modell név |
Comfort Pro |
| Fűtési tulajdonság | |
| Hűtőteljesítmény |
7,1 kW |
| Fűtőteljesítmény |
7,8 kW |
| Telj. felvétel (hűtő) |
1868 W |
| Telj. felvétel (fűtés) |
1902 W |
| Energiaosztály |
A+++/A++ |
| SEER/SCOP |
8,5/4,6 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) |
5,6 kW |
| Beltéri méret |
1122x329x247 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) |
48/44/41/40/38/36/33/30 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) |
52/48/44/42/41/37/35 dB(A) |
| Beltéri tömeg |
16,5 kg |
| Kültéri méret |
958x660x402 mm |
| Kültéri zajszint |
60 dB(A) |
| Kültéri tömeg |
42,5 kg |
| Feszültség/betáp |
220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség |
16 A |
| Hűtőközeg |
R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet |
5 m |
| Csőméret foly/gőz |
6/16 mm |
| Min./Max. csövezési táv |
3/25 m |
| Max. magasság kül. |
10 m |
| Műk. tartomány (hűtés) |
-15..+50 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) |
-25..+30 °C |
| Kompresszor |
Inverter |
| Kiemelt tulajdonság |
Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 7,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25.. +30 °C |
| SCOP érték | 4,6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |