Gree klíma GWH24ACEXF-K6DNA1A 7,1kW comfort pro
Cikkszám: 0422
Az árak belépés után lesznek csak láthatóak!
Regisztrálni ide kattintva lehet, belépni pedig itt.
A Gree Comfort Pro sorozat a modern otthonok és munkahelyek igényeihez tervezett, megbízható és energiatakarékos légkondicionáló. A GWH24ACEXF-K6DNA1A modell 7,1 kW teljesítményével ideális nagyobb helyiségek hűtésére és fűtésére is. Letisztult formavilága és fejlett technológiái kényelmes, egész évben kellemes klímát biztosítanak.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Raktárkészlet 1: Előrendelhető
Leírás és Paraméterek
Kivitel
Magasoldalfali
Márka
Gree
Modell név
Comfort Pro
Fűtési tulajdonság
Hűtőteljesítmény
7,1 kW
Fűtőteljesítmény
7,8 kW
Telj. felvétel (hűtő)
1868 W
Telj. felvétel (fűtés)
1902 W
Energiaosztály
A+++/A++
SEER/SCOP
8,5/4,6
Fűtési terv. teljesítm. (-10°C)
5,6 kW
Beltéri méret
1122x329x247 mm
Beltéri zajszint (hűtés)
48/44/41/40/38/36/33/30 dB(A)
Beltéri zajszint (fűtés)
52/48/44/42/41/37/35 dB(A)
Beltéri tömeg
16,5 kg
Kültéri méret
958x660x402 mm
Kültéri zajszint
60 dB(A)
Kültéri tömeg
42,5 kg
Feszültség/betáp
220-240 V / kültéri
Max. áramerősség
16 A
Hűtőközeg
R32
Hűtőközeg alaptöltet
5 m
Csőméret foly/gőz
6/16 mm
Min./Max. csövezési táv
3/25 m
Max. magasság kül.
10 m
Műk. tartomány (hűtés)
-15..+50 °C
Műk. tartomány (fűtés)
-25..+30 °C
Kompresszor
Inverter
Kiemelt tulajdonság
Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés
Kivitel magasoldalfali
Hűtési tulajdonság hűtésre optimalizált
Hűtőteljesítmény 7,1 kW
Műk. tartomány (hűtés) -15 .. +50 °C
Fűtési tulajdonság téliesített
Fűtőteljesítmény 7,8 kW
Műk. tartomány (fűtés) -25.. +30 °C