Leírás és Paraméterek
Kültéri egység 7 kW hűtőkapacitással, R32 hűtőközeggel, amely energiatakarékos és környezetbarát megoldást kínál nagy terekhez.
| Kivitel | multi |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7.1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 8.6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4.3 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.