Leírás és Paraméterek
KIEMELT TULAJDONSÁGOK: Fűtés -22c Külső hőmérsékletig, H-tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, G10 inverter technológia, Inteligens leolvasztás
Hűtés: A 2,7–3,5–5,3–7 kW névleges hűtőteljesítményben elérhető modellek közt garantáltan megtalálja Ön is a tér igényeihez leginkább megfelelő készüléket. Az inverteres technológia előnyeként könyvelhető el, hogy a berendezés képes visszaszabályozni a teljesítményét, mikor helyiség hőmérséklete lehűl. Ennek eredményeképp energiafogyasztása minimális és A++ energiahatékonysággal bír.
Fűtés: Hűtés mellett, egészen -24°C-ig fűtésre is kiválóan alkalmas a berendezés. Kültéri egysége téliesített, rendelkezik karter-, és csepptálca fűtéssel. A vezeték nélküli távirányítóba épített termosztát technológiája a Gree I Feel funkcióban érvényesül. A H-tarifa igénylési feltételeinek megfelel, ezáltal október 15. és április 15. között akár 50%-ot is megtakaríthat elektromos áramszámláján.
| Kivitel | multi |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 8 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 9.5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |