Leírás és Paraméterek
Fűtés -22°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, G10 inverter technológia, Intelligens leolvasztás
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 12.1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15.. +43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 13 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.