Leírás és Paraméterek
-
Típus: Split klíma falra szerelhető beltéri egység
-
Teljesítmény: 7,0 kW (kb. 24.000 BTU)
-
Kivitel: fehér szín, modern, letisztult dizájn
-
Működési módok: hűtés / fűtés / szárítás / ventilátor / automata üzem
-
Légterelés: automatikus lamellamozgás, egyenletes légeloszlás a helyiségben
-
Szűrőrendszer: mosható, könnyen karbantartható szűrők
-
Ventilátor fokozatok: több sebesség, halk üzemmód
-
Extra funkciók: időzítő, éjszakai mód, ECO energiatakarékos üzemmód
-
Vezérlés: infravörös távirányító, opcionális Wi-Fi vezérlés
-
Ajánlott helyiségméret: kb. 50–70 m²
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtésre optimalizált |
| Fűtőteljesítmény | 7,3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25 .. +30 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |