Leírás és Paraméterek
-
Típus: Kültéri kondenzációs egység
-
Teljesítmény: 5,2 kW
-
Kompresszor: inverteres, energiatakarékos
-
Működési módok: hűtés / fűtés
-
Hűtőközeg: R32
-
Csővezeték csatlakozás: Folyadék 1/4" (6 mm), Gáz 3/8" (9,5 mm)
-
Légszállítás: ventilátorral, csendes működés
-
Súly: kb. 38 kg
-
Méretek (Sz × M × Mé): 800 × 550 × 300 mm
| Kivitel | multi |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtésre optimalizált |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 3,8 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.